Федеральний уряд США відноситься до одних із найбільших споживачів електронного та електричного устаткування, адже у його установах працює близько 2,7 млн. осіб. За оцінками фахівців у федеральних урядових установах США щороку утворюється близько 2,4 млн. тон відходів електронного та електричного устаткування.

Управління служб загального призначення (General Services Administration) федерального уряду США запроваджує вимоги щодо повторного використання електронного та електричного устаткування, а також належного поводження із відповідними відходами.

Зокрема, електронне та електричне устаткування, непридатне для подальшого вжитку у федеральних установах, може бути  передане іншим державним установам, школам чи неурядовим організаціям або продане із вимогою забезпечити належне подальше поводження. Відходи електричного та електронного устаткування федеральні установи США зобов'язуються передавати для утилізації лише сертифікованим підприємствам.

Також запроваджується звітність федеральних урядових установ у сфері поводження із електронним та електричним устаткуванням та відповідними відходами.

За матеріалами сайтів Triplepundit, US General Services Administration