В рамках проекту «Створення муніципальної системи поводження з відходами побутового електронного та електричного устаткування у місті Львові із використанням досвіду міста Люблін» проходив конкурс зі збору відпрацьованих батарейок між класами шкіл Львова на тему: «Збережи довкілля! Здай використану батарейку!».

Конкурс організовано громадською організацією «Екологічні ініціативи» спільно з Львівським міським дитячим еколого-натуралістичним центром за підтримки Львівської міської ради.

Школярі понад 20 шкіл Львова активно долучилися до участі у конкурсі. Юні захисники довкілля зібрали чималу кількість використаних батарейок.

Переможцями конкурсу стали Господаришин Сандра та Сис Оля - учениці школи №30 міста Львова, які зібрали з допомогою учнів класу 15,8 кілограмів використаних батарейок, ІІ місце отримав Панкевич Євген – учень львівської гімназії «Гроно» за 11,5 кг зібраних батарейок і третє місце посіла учениця цієї ж гімназії – Маланич Анна, яка спільно з однокласниками назбирала 10,2 кг використаних батарейок.

Тож вітаємо переможців конкурсу та бажаємо щоденно дбати про довкілля та робити добрі справи з його охорони.

Сподіваємося, що цей конкурс стане щорічним.