Департаментом екології та природних ресурсів Закарпатської облдержадміністрації разом із Закарпатським обласним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді у період з 01 до 19 грудня 2014 року буде проводитися конкурс на кращий малюнок серед учнів загальноосвітніх шкіл та позашкільних навчальних закладів Закарпатської області на тему: «Збережи довкілля! Не викидай використані батарейки та енергоощадні лампи у смітник!»

Мета конкурсу – підвищення екологічної свідомості та відповідальності учнівської молоді у сфері поводження з відходами побутового електронного та електричного устаткування, заохочення молоді до економного використання природних ресурсів та розуміння необхідності екологічно безпечного вторинного використання ресурсів.

Детальна інформація про конкурс розміщена на сайті Департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської облдержадміністрації.

Подібний конкурс дитячого малюнку також був проведений у Львові в рамках проекту «Створення муніципальної системи поводження з відходами побутового електронного та електричного устаткування у місті Львові із використанням досвіду міста Люблін».