Вже у березні комп’ютер, телевізор чи порохотяг, що віджив своє, можна буде утилізувати цивілізовано. У Львові відкриють мобільні пункти збору відпрацьованої техніки.

Щороку в оселях львів'ян накопичується майже 200 тисяч непридатних до використання пристроїв.

«Відходи електронного та електричного обладнання, потрапляючи на сміттєзвалища, є дуже небезпечними. Багато з них містять  отруйні важкі метали: свинець, хром, ртуть. Ці речовини забруднюють довкілля і створюють небезпеку для людей, адже під час горіння і розкладання складових такого обладнання, виділяються діоксини, поліароматичні вуглеводні та інші токсичні речовини», - розповів начальник управління екології та благоустрою міської ради Андрій Галушка.

Тож, аби зменшити згубний вплив на довкілля, представники двох підприємств Львова вирішили розпочати збір та утилізацію  електроприладів. 
15 і 22 березня, а також 7 і 9 квітня на Сихові  стоятимуть спеціальні вантажівки, які збиратимуть непотрібні електроприлади.

«Наші пересувні пункти з 10:00 у визначені дні стоятимуть біля торгового центру «Іскра», «Санта-Барбари» та поблизу «Шувару». Туди можна приносити непотрібне обладнання, зокрема, телевізори, комп'ютери, електрочайники, принтери, факси, порохотяги, клавіатури, мікрохвильовки», - повідомив представник ПП «Еко-тех-Україна» Борис Денис.

Якщо ж у мешканців є потреба віддати важкі і габаритні прилади, то вантажівка може під'їхати і під будинок. Але для цього  потрібно попередньо зателефонувати за такими номерами:  067 850 03 23, 050 371 04 51, 245-26-89.

За матеріалами Zaxid.net.